Uçak Bileti Hattı

NEREDEN
NEREYE
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Dönüş Tarihi...
Yolcular
1 Yolcu
Yetişkin 12+
1
Öğrenci 12-24
0
Çocuk 2-11
0
Bebek 0-2
0

Qatar Airways

1993 yılında kurulan Qatar Airways yolcu taşımaya 1994 yılında başlamıştır. Merkezi Katar’da Doha şehrindedir. Dünya’nın pek çok noktasına uçuş yapmaktadır. Yeni nesil ve gelişmiş uçaklarından bir filo ile her gün binlerce kişiyi taşımaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren çok hızlı bir şekilde büyüyerek uçak ile yolculuk etmeyi de farklı bir boyuta taşımışlardır. Uluslararası kalite standartlarında sunulan hizmetleri ile beş defa yılın havayolu seçilmiştir. 45000 kişiden fazla çalışanı ve uzman ekipleri ile Afrika’dan Asya’ya yüz kırktan fazla noktaya uçuş yapılmaktadır. En dikkat çeken özelliklerinin içerisinde ise çok uzak mesafeleri bir aktarma ile gidilebilmesidir. Uçak ile yolculuğun en güvenli halini sunarken yemeklerinden aktivitelere kadar çok fazla seçenek sunmaktadır.

Uzak yakın fark etmeksizin en rahat şekilde ulaşılmasını sağlayan Qatar Airways yolculuk yapmayı düşünen kişiler için iyi bir seçenektir. Çünkü her dönem farklı bir kampanya sunarken her yılda yolculuk rotalarına yenilerini eklemektedir. Biletler, rezervasyon ve aklınıza takılan soruları sormak için Qatar Airways telefon numarası 08508854112 numarayı arayabilirsiniz.

Sizlerden yalnızca bir telefon kadar uzaklıkta olması ise önemli bir avantajdır. Yolculuğunuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Kaç saat süreceği, aktarmanın nasıl yapılacağı, nerede olacağı, bilet iptali, başka bir zamana erteleme ve uçuş saatler ve bilet fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Bilet fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilen mesafeye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İstanbul ile Singapur arasındaki bir uçuşun bilet fiyatı 2754,43 TL’dir. Ankara ile Dubai arasındaki bir uçuşun bilet fiyatı ise 1756 TL’dir.

Yolcularının düşüncelerine çok değer veren Qatar Airways müşteri hizmetleri ile her zaman destek olmaktadır. 08508854112 numarasından arayarak sorununuzu ya da öğrenmek istediğiniz konuyu müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz. Sizler ile çok yakın bir şekilde ilgilenerek yardımcı olmaya çalışmaktadırlar.

İleri tarihli alınan biletlerden sizin için acil bir durum olduğunda müşteri temsilcisi sizlere her konuda çözüm üretebilmektedir. Ayrıca uçuşlarınız hakkındaki yorumlarınızı da iletebilirsiniz. Uçuş rotaları içerisinde çok fazla noktaya ulaşım sağlansa da eklenmesini istediğiniz rotaları da belirleyebilirsiniz.

Bilet iade talebi oluşturmak ve bir konu üzerine erişim taleplerinde de müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz. Konu erişim istek formu yalnızca bilgi gizliliği ile ilgili olması gerekmektedir.

Bilet almanın farklı farklı yolları bulunmaktadır. Hem internetten hem de telefon üzerinden bilet satışı yapılabilmektedir. Sizde Qatar Airways alo bilet hattı üzerinden bilet almayı düşünüyor iseniz 08508854112 numarayı arayarak alabilirsiniz.

Havaalanına ya da başka bir yere gitmeden bir telefon ile bilet alınabilmesi büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bilet alırken nereden nereye gideceğiniz, kaç kişi gideceğiniz, nereden nereye gidileceği, sadece gidiş mi yoksa gidiş dönüş mü olunacağı hakkında sorular sorulmaktadır. Bunun yanında yaşınız ile sizin ile birlikte gelinecek kişilerin yaşları da sorular içerisinde yer almaktadır. Size diğer uçuşlar hakkında da bilgi verildiği için en uygun uçuşu belirlemek daha kolay bir şekilde olmaktadır.

Hem Ankara’dan Dünya’nın farklı noktalarına hem de Dünya’nın farklı noktalarından Ankara’ya uçak seferleri bulunmaktadır. Qatar Airways Ankara uçak bileti sunduğu seçenekler ile de herkes için uygun olan uçuşun bulunabileceği bir şirkettir.

Ankara’dan Lizbon’a ya da Uzak Doğu’ya kadar çok geniş bir rotaya sahiptir. Mümkün olan en az sayıda aktarma yapılabilmesi ile yolculuğun rahat ve keyifli geçmesini sağlamaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı’nda binerek yurt içine veya yurt dışına gidebilirsiniz.

Qatar Havalimanı ulaşım ağı içerisinde yer alan yurt dışındaki bir noktadan da Ankara’ya gelinebilmektedir. Gelinen ülkeye bağlı olarak aktarma yapılması gerekebilmektedir. Bu detaylar hakkında önceden bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Farklı seçenekler sunarak hangi uçuşun daha iyi olacağına karar verebilirsiniz.

Gelişmiş ve teknolojik uçakları ile uçak yolculuğunun kalitesini ve konforunu arttıran Qatar Airways İstanbul’da da hem İstanbul Havalimanı hem de Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na iki farklı seçenek sunmaktadır. Gitmek istediğiniz yerin ulaşım açısından hangi havaalanının daha uygun olabileceğine göre seçenekler değişebilmektedir.

İstanbul’da olup yurt dışına gitmek isteyen ve yurt dışından binlerce medeniyete ev sahipliği yapan İstanbul’u görmek için gelmek isteyenler için farklı uçuşlar yapılmaktadır. Avrupa başta olmak üzere yakın mesafede bulunan ülkelere tek uçuş ile gidilirken Hindistan, Japonya gibi uzak ülkelere de genellikle tek aktarma ile de gidilebilmektedir. Qatar Airways İstanbul uçak bileti hakkında bilgi almak için müşteri temsilcisini ya da alo bilet hattını arayarak biletinizi alabilirsiniz.

Qatar Airways sahibi kimdir ve nerelidir?
Qatar Airways'in sahibi kurulduğundan bu zamana hala Katar Hükümetidir. Şirketin CEO'luk görevini ise Akbar Al Baker yapmaktadır. Akbar Al Baker 1962'de Katar da doğmuştur.
Qatar Airways ilk nerede kuruldu?
Qatar Airways, 22 Kasım 1993 tarihinde Katar da kurulmuştur. Havayolu, Kuveyt Airways Den kiralanan Boeing 767-200ER ile 20 Ocak 1994 tarihinde faaliyete başlamıştır.
Ucuz Qatar Airways uçak bileti satın almak?
Qatar Airways dan ucuz uçak bileti almak için Mobilbiletiniz.com web adresini ziyaret edebilerek size hızlı bir şekilde tarama yaparak en uygun fiyatları sunmaktadır.
Qatar Airways kaç tane uçağı vardır?
Körfez Havayolları yani Qatar Airways'in 190 Adet uçağı bulunuyorken 223 Adet uçak siparişi vermiştir. Toplamda ise 413 tane uçağa sahip büyük bir firmadır.
Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç