Uçak Bileti Hattı

NEREDEN
NEREYE
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Dönüş Tarihi...
Yolcular
1 Yolcu
Yetişkin 12+
1
Öğrenci 12-24
0
Çocuk 2-11
0
Bebek 0-2
0

Pegasus

İstanbul’da 1990 yılında Net Holding, Aer Lingus ve Silkar Yatırımın ortaklığı ile kurulan Pegasus, havacılık sektörüne charter uçuşlarla giriş yaptı. Esas Holding isimli Şevket Sabancı ve ailesinin ortaklığı olan şirket tarafından 2005 yılında satın alınmıştır. Tarifeli iç hat uçuşlarına aynı sene aralık ayında iç hat seferlerine tarifeli başlamıştır. Böylelikle Ülkemizde faaliyet yürüten dördüncü tarifeli havayolu şirketi olmuştur. Genel Müdürlüğünü M. Tevfik Nane’nin yürüttüğü hava yolu şirketinin Yönetim Kuruluna Ali Sabancı başkanlık yapmaktadır. Toplam 83 adet uçak filosu bulunmaktadır. Bu uçakların yaş ortalaması 5,3 olup, yerli havayolu şirketleri arasındaki en genç uçak filosuna sahiptir. Orta Doğu, Kuzey Afrika, Rusya, Orta Asya ve Avrupa olmak üzere toplam 42 ülkedeki uçuşlarını 111 noktada gerçekleştirmektedir.

Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren Pegasus havayollarına 7/24 boyunca 08508854112 numarası aranarak ulaşılabilmektedir. Bu numarayı arayarak her türlü istek ve şikâyetlerinizi iletmeniz mümkün. Düşük bir maliyetle kaliteli uçuşlar yaptıran bu şirket müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutuyor. Ekonomik olarak uygun olması ve genç bir filo ile müşterilerine hizmet sunması bu firmayı diğerlerinden ayıran en belirgin özelliğidir. Güler yüzlü kadrosu ile konusunda uzman olan bir ekip sayesinde en çok tercih edilen havayolları şirketleri arasında yer almaktadır. Kadrosunda bulunan tüm personele periyodik olarak sürekli eğitimler verilmek suretiyle en iyi hizmeti sunabilmek için sürekli çalışmalar yapılmaktadır. Biletlerinizle ilgili gerek iptal işlemleri, yön değişiklikleri ve açığa alım gibi birçok uygulamayı bir telefon yardımı ile gerçekleştirmek mümkün.

Gerek yurtiçi uçuşları, gerek yurtdışı uçuşlarında kullanmak üzere satın alınmak istenilen uçak biletleri 08508854112 numarası aranarak kolaylıkla temin edilebiliyor. Ayrıca uçak biletleri havayolu şirketinin anlaşmalı olduğu neredeyse ülkemizdeki bütün bankalar aracılığı ile belirli taksit sayılarına böldürülebiliyor. Böylelikle hem ekonomik olan bilet fiyatlarını bir de istenilen oranda taksitlere böldürerek ödemelerde kolaylık sağlanıyor. Uçak ile seyahat etmenin ayrıcalığı Pegasus Havayolları ile yaşanarak öğreniliyor. En kaliteli hizmetin çok düşük bir maliyetle verildiği şirkette müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Ülkemizin birçok İline yapılan uçuşlarda yurtiçinde havayolları şirketleri arasında lider konumunda bulunan Pegasus Havayolları her türlü sorunun çözümünde 08508854112 numarası aranarak hızlı bir şekilde çözülebilmektedir.

Müşteri hizmetlerine birimine önem veren Pegasus Havayolları alo bilet hattı telefonu 08508854112 numaralarından oluşmaktadır. Elbette ki Pegasus Havayollarına ait alo bilet hattını arayarak pratik bir şekilde uçak bileti satın almak mümkün oluyor. Alo bilet hattı ayrıcalığını yaşayarak oldukça pratik bir şekilde uçak biletinizi satın alabiliyorsunuz. Üstelik alo bilet hattı sayesinde Pegasus firmasının düzenlemiş olduğu en güncel kampanyaları da yakından takip edebiliyorsunuz. Bununla birlikte Pegasus alo bilet hattını aktif olarak kullananlar, firmanın düzenlemiş olduğu indirim kampanyalarından da erken bir zamanda haberdar oluyor. Böylece Pegasus firmasının indirim kampanyalarını kaçırmadan oldukça avantajlı bir şekilde uçak bileti satın alabiliyorlar.

Maliyetinin düşük oluşu ve güler yüzlü hizmetlerinden dolayı yurt genelinde en sık tercih edilen havayollarından biridir Pegasus. En küçük bir aksaklıkta veya yapılması gereken bir işlem olduğunda resmi iletişim numarası olan 08508854112 aranmak suretiyle her türlü teknik yardım ve sorunlar anında çözüme kavuşturulmaktadır. İletişim numarası olarak Ülkemizde 08508854112 ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden yapılacak olan aramalarda ise 08508854112 nolu hat tercih edilebilir. Diğer bir hatta ise 08508854112 numarası aranırsa havayolunun yaptığı uçuşlar hakkında sefer iptali, iniş ve kalkışlardaki aksaklıklar gibi konular hakkında bilgi alınabilmektedir. Bu işlemlerin tamamı müşteri memnuniyeti açısından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Ülkemizin en büyük özel sektör havayolu firması olan Pegasus, etkili kampanyalara imzasını atan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Pegasus kampanyalı uçak bileti sayesinde uygun fiyatlı bir şekilde uçak bileti satın alma ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Özellikle tatil sezonu öncesinde yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinde düzenlenen kapmayalar neredeyse %50’ye yakın indirim olanaklarına sahip olabiliyor. Bundan dolayı elbette ki uçakla seyahat etmeyi tercih edenler açısından Pegasus firmasının indirimli kampanyalarını takip etmek çok sayıda önemli avantajı da beraberinde getiriyor. Dönemsel indirimlerin haricinde kimi zaman mesleklere özel de indirimler olabiliyor. Pegasus indirim kampanyalarını firmanın müşteri hizmetleri biriminde ya da internet sayfasından öğrenebilirsiniz.

Pegasus sahibi kimdir ve nerelidir?
Pegasus havayolu şirketinin sahibi Türk iş adamı Ali Sabancı’dır. Ali İsmail Sabancı 1969 doğumlu ve Adanalı dır.
Pegasus ilk nerede kuruldu?
Pegasus Hava Yolları, 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding'in ortak girişimiyle İstanbul'da kuruldu. Mayıs 1990'da ilk uçuşunu gerçekleştirmiştir.
Ucuz Pegasus uçak bileti satın almak?
Pegasus havayolu şirketinden ucuz bilet almak için fastfly uygulamasını veya web adresini ziyaret ederek size uygun fiyatlarda bilet alabilirsiniz.
Pegasus kaç tane uçağı vardır?
Pegasus Hava Taşımacılığı bünyesinde toplam 89 adet uçak mevcuttur.
Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç