Uçak Bileti Hattı

NEREDEN
NEREYE
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Dönüş Tarihi...
Yolcular
1 Yolcu
Yetişkin 12+
1
Öğrenci 12-24
0
Çocuk 2-11
0
Bebek 0-2
0

Diyarbakır

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en önemli illerinden biri olan Diyarbakır, yaklaşık olarak 1.635.000 kişilik nüfusa sahiptir. Türkiye’nin nüfus bakımından yoğun olan şehirlerinden biri olan Diyarbakır, birçok ille komşudur. Şehrin coğrafi olarak önemli özelliklerinden biri de il sınırlarının içinden Dicle nehrinin geçmesidir. Yaz aylarında görülen yoğun sıcaklıktan nedeniyle şehrin mimarisi de özel olarak oluşmuştur. Diyarbakır şehrine bağlı olan 17 tane ilçe vardır.

Köklü geçmişe sahip illerimizden biri olan Diyarbakır, kültürel özellikleriyle dikkat çeken bir şehirdir. Farklı medeniyetlerin yerleşim merkezi olarak kullandığı Diyarbakır’da çeşitli milletlere ait izlere rastlanılır. Kültürel ve doğal güzellik bakımından önde gelen şehirlerden biri olan Diyarbakır’da gezip görülebilecek birçok yer vardır. Bölge ticareti için de önemli bir yere sahip olan Diyarbakır’a yıl içinde farklı şehirlerden ziyaretçileri ağırlıyor.

Diyarbakır ve Tokat arasındaki ulaşımı havayolu ile gerçekleştirmek isteyen kişiler için önemli olan noktalar vardır. Diyarbakır ve Tokat arası yaklaşık olarak 425 kilometredir. Bu iki şehir arasında havayolu ulaşımı hizmeti veren farklı şirketler vardır. İnternet üzerinden satın alınabilecek uçak biletleri ile sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlanabilir. Uygun fiyatlı uçak bileti almak isteyen yolcuların tercih edebileceği farklı alternatifler vardır.

Diyarbakır ve Tokat arası uçak seferlerinin fiyatları çeşitli etkenlere farklılık gösteriyor. Biletlerin alınma zamanı ve sınıf türü fiyatların değişmesine sebep oluyor. Ortalama olarak 500 lira ile Diyarbakır – Tokat uçak bileti alınabiliyor. Farklı havayolu şirketleri tarafından belirlenen uçak fiyatları hakkında net bilgi almak isteyen kişiler, telefon numaraları ile iletişim kurabiliyor. Uygun fiyatlı uçak biletleri ile yolculara hizmet veriliyor.

Türkiye’nin en çok uçak seferi düzenlenen illeri arasında yer alan Diyarbakır ve İstanbul uçuşları için farklı alternatifler vardır. Çeşitli uçak firmaları tarafından düzenlenen uçuşlardan bilet alan kişiler, Diyarbakır ve İstanbul arası hızlı ulaşım gerçekleştirme olanağından faydalanıyor. İki şehir arasındaki uçak biletlerinin fiyatları bazı faktörlere göre değişiklik gösteriyor. Özellikle; havayolu şirketi seçimi ve uçak biletinin tarihi gibi etkenlerle fiyatlar değişebiliyor.

Diyarbakır Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı arasında gerçekleşen uçuşlarda ortalama olarak 265 lira fiyat uygulanıyor. İsteğe bağlı olarak aktarmalı veya aktarmasız uçuş seçenekleri bulunuyor. Farklı havayolu şirketleri tarafından düzenlenen seferler için önceki tarihlerden bilet almak avantajlı oluyor. Diyarbakır ve İstanbul arasında uçak seferleri düzenleyen birçok firma bulunuyor.

Diyarbakır üzerinden Manisa’ya gitmek isteyen kişilerin tercih edebileceği farklı alternatifler bulunuyor. Manisa’da havalimanı bulunmadığı için bölgeye ulaşım sağlamak için İzmir Adnan Menderes Havalimanı tercih edilebiliyor. Havayolu ulaşımı ile İzmir’e giden kişiler, farklı ulaşım araçlarını tercih ederek Manisa’ya gidebiliyor. Diyarbakır ve İzmir arasında uçak seferleri düzenleyen farklı firmalar bulunuyor.

Türkiye’nin en yoğun havalimanları arasında yer alan Adnan Menderes Havalimanı üzerinde birçok şehre ulaşım sağlanabiliyor. Diyarbakır’dan İzmir’e gelen yolcular, toplu taşıma araçlarının yanı sıra araç kiralama seçenekleri ile Manisa’ya ulaşım sağlayabiliyor. Diyarbakır ve Manisa arasındaki uçak seferlerindeki bilet fiyatları 300 ve 400 lira arasına değişiklik gösteriyor. Havayolu şirketleri farklı fiyatlar uygulayabiliyor.

Diyarbakır, Türkiye’nin turizm ve ticaret bakımından gelişmiş illerinden biridir. Diyarbakır’da bulunan vatandaşlar, yurt içi ve yurt dışı ulaşımlarını havayolu seçeneği ile sağlamak isteyebiliyor. Havayolu ulaşımlarında aktarmalı veya aktarmasız seçenekler bulunuyor. Diyarbakır üzerinden uçak seferleri ile birçok şehre ulaşım sağlanabiliyor. Diyarbakır üzerinden yapılan uçuşlardaki fiyatlar çeşitli etkenlere göre değişebiliyor. Uygun fiyatlı bilet arayan kişilerin tercih edebileceği bazı hizmetler bulunuyor. Farklı şehirlere gitmek için uçak bileti arayan kişiler, 08508854112 telefon numarasını arayarak güvenli bir şekilde uçak bileti alabiliyor.

Diyarbakır Havalimanı üzerinden uçak seferleri düzenleyen birçok şirket vardır. Diyarbakır’dan farklı illere havayolu ulaşımı hizmeti veren şirketler arasında Pegasus ve THY öne çıkıyor. Gidiş dönüş bilet almak isteyen kişiler, iki firmanın seferlerini tercih edebiliyor. Türk Hava Yolları ve Pegasus uçak seferlerindeki fiyatlar ulaşım sağlanacak şehre ve tarihe göre farklılık gösteriyor. Diyarbakır üzerinden İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illere ulaşım sağlamak isteyen kişiler, bu havayolu şirketlerini tercih ederek ulaşım sağlayabiliyor.

Diyarbakır ilinde kaç tane havalimanı bulunuyor?
Diyarbakır ilinde bir tane havalimanı bulunmaktadır. Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük havalimanıdır.
Diyarbakır şehrinde kaç ilçe bulunuyor
Diyarbakır ilinin 17 tane ilçesi vardır bu ilçeler içerisinden en büyük ilçesi ise Bağlar ilçesidir.
Diyarbakır uçak bileti nereden alınır?
Diyarbakır da en uygun ve en güvenilir uçak bileti almak için Mobilbiletim.com adresini ziyaret ederek uygun ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.
Diyarbakır ilinden yurtdışına uçuş var mı?
Diyarbakır ilinden yurt dışına tabi ki uçuşlar mevcuttur. Haftanın üç günü yapılacak olan uçuşlar halen de devam etmektedir.
Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç