Uçak Bileti Hattı

NEREDEN
NEREYE
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Dönüş Tarihi...
Yolcular
1 Yolcu
Yetişkin 12+
1
Öğrenci 12-24
0
Çocuk 2-11
0
Bebek 0-2
0

Antalya

Türkiye’de turizm söz konusu olduğunda akla ilk gelen illerden biri de Antalya’dır. Doğal güzelliklerinin yanından gelişmiş alt yapısı ile tam bir turizm merkezi olan Antalya, yerli ve yabancı turistler tarafından sık sık ziyaret edilmeye devam ediyor. Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya, Türkiye’nin nüfus bakımından kalabalık şehirleri arasında bulunuyor. Doğal güzellikleriyle öne çıkan turizm şehrinin nüfus miktarı son sayımları göre yaklaşık olarak 2 milyon 300 bin olarak belirlenmiştir.

Türkiye’nin tarım üretimi bakımından da önemli bir şehri olan Antalya, turunçgil ürünleri bakımından oldukça zengindir. Antalya’da yaşayan insanlar; tarım, ticaret, turizm ve çeşitli hizmet kollarında faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin en eski yerleşim yerlerinden olan Antalya’da köklü tarihiyle dikkat çekiyor. Şehrin etrafında gezip görülebilecek doğal ve tarihi mekanlar bulunuyor. Antalya’ya turizm veya iş amacıyla gelen kişiler, sık sık havayolu ulaşımını tercih ediyor.

Türkiye’de sık sık havayolu ulaşımı düzenlenen iller arasında Antalya ve Diyarbakır bulunuyor. Özellikle; iş ve turizm gibi sebeplerden dolayı ulaşım sağlamak isteyen kişiler, havayolunu tercih edebiliyor. Farklı avantajlarıyla öne çıkan havayolu ulaşımında çeşitli firmalar faaliyet gösteriyor. Antalya ve Diyarbakır arasında uçak seferleri düzenleyen firmaların uyguladığı fiyatlar farklılık gösteriyor. Son dönemlerde yaklaşık olarak 205 liraya Antalya ve Diyarbakır arası uçak bileti alınabiliyor.

Antalya’dan Diyarbakır’a gitmek için uygun fiyatlı uçak bileti almak isteyen kişilerin erken tarihlerde rezervasyon yaptırması gerekiyor. Şubat ve Eylül aylarında iki şehir arasındaki havayolu ulaşımları daha ucuz ola biliyor. İki ilimizin arasında yaklaşık olarak 835 kilometre mesafe bulunuyor. Antalya – Diyarbakır uçak seferleri 1 saat 45 dakika sürüyor. Havayolu firmalarının seferlerine göre bilet fiyatları değişebiliyor.

Akdeniz Bölgesi’nden Doğu Anadolu Bölgesi’ne ulaşım sağlamak isteyen kişilerin farklı alternatifleri bulunuyor. Antalya ve Ağrı arasındaki uçak seferleri ile sorunsuz bir şekilde ulaşım sağlanabiliyor. İki şehir arasında havayolu ulaşımı hizmeti veren iki farklı firma bulunuyor. Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet firmalarından uçak bileti alınabiliyor. Haftada 5 gün yapılan uçak seferleri ile iki şehir arasındaki ulaşım sağlanıyor.

Antalya Havalimanı ve Ağrı Havalimanı arasındaki uçuşlarda erken rezervasyonlara uygun fiyatlar uygulanıyor. İki şehir arasındaki yaklaşık uzaklık 1100 kilometre uçuş süresi ise 3 saat 50 dakikadır. Fiyatlar aktarmalı veya aktarmasız uçuşlara göre farklılık gösterirken Antalya – Ağrı uçak biletleri tek yönlü olarak ortalama 400 lira civarından satışa sunuluyor. Daha uygun uçak bileti almak isteyen kişiler, erken rezervasyon olanağından yararlanabiliyor.

Doğu Anadolu Bölgesi’nin önemli havalimanlarından biri olan Malatya Erhaç Havalimanı, uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin birçok illerinden Erhaç Havalimanı’na uçak seferleri düzenleniyor. Antalya ve Malatya arasındaki uçuşlarda farklı havayolu şirketleri faaliyet gösteriyor. Yaklaşık olarak 3 saat süren uçak yolcuğu sonrasında ulaşım sağlanabiliyor. Antalya ve Malatya illeri arasındaki yaklaşık uzaklık 664 kilometredir.

Antalya ve Malatya arası uçak bileti almak isteyen kişilerin seçebileceği alternatif havayolu şirketleri bulunuyor. Antalya ve Malatya arasında uçak seferi düzenleyen firmalar ortalama olarak 350 lira fiyat uyguluyor. Gidiş dönüş çift yönlü biletlerde ise ortalama 700 liraya uçak bileti bulunabiliyor. Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet ve SunExpress gibi havayolu şirketleri Antalya Havalimanı ve Malatya Erhaç Havalimanı arasında uçak seferleri düzenliyor.

Günümüz şartlarında dijital olanaklar geliştiğinden dolayı internet ve telefon üzerinden çok rahat bir şekilde uçak bileti alınabiliyor. Turizm cenneti Antalya’dan farklı şehirlere gitmek için uçak bileti almak isteyen kişilerin yararlanabileceği alternatif hizmetler bulunuyor. Uygun fiyatlı uçak bileti almak isteyen birçok kişi, çeşitli araştırmalar yapıyor. Antalya Havalimanı üzerinden farklı şehirlere ulaşım sağlamak için uçak bileti arayan yolcular, xx.xx.xxx.xx numarasını arayarak uygun fiyatlı uçak bileti alabiliyor.

Antalya Havalimanı uçak bileti almak isteyen kişilerin tercih edebileceği firmalar arasında Pegasus ve THY havayolu şirketleri öne çıkıyor. Türk Hava Yolları ve Pegasus uçak seferleri ile farklı illere ulaşım sağlanabiliyor. Konforlu ve güvenli bir havayolu ulaşımı sağlamak isteyen kişilerin tercih ettiği firmalardaki fiyatlar farklılık gösteriyor. Hangi şehre ulaşım sağlanacağının yanı sıra rezervasyon tarihi de fiyatların belirlenmesinde etkili oluyor. Uçak bileti alacak olan kişiler, telefon numaraları üzerinden kaliteli hizmet alabiliyor.

Antalya ilinde kaç tane havalimanı bulunuyor?
Antalya havalimanı antalyada 1 tane havalimanıdır. Türkiyenin Antalya ilinde bulunan bu havalimanı uluslararası hizmet vermektedir.
Antalya şehrinde kaç ilçe bulunuyor?
Antalya ilinin toplamda 19 tane ilçesi vardır. Bu ilçeler arasından en çok nüfusa sahip olan ilçesi muratpaşa ilçesidir.
Antalya uçak bileti nereden alınır?
Antalya uçak bileti almak için Mobilbiletiniz.com sitesine girerek oradan hızlı bir şekilde alabilirsiniz.
Antalya ilinden yurtdışına uçuş var mı?
Antalya ili turistik bir il olduğu için buradaki havalimanı da uluslararası bir havalimanıdır ve yurtdışına bir çok uçuş gerçekleştirilmektedir.
Yorum Yap E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi
Avatar Seç
Avatar Seç